Esra Aycıl Sigorta farkı ile

Konut Sigortası: Ev Güvende, Huzur İçinde

Ev ve Eşya Sigortası

Ev ve Eşya Sigortası, evinizde veya taşınabilir eşyalarınızda oluşabilecek hasarları güvence altına alır. Yangın, su baskını, hırsızlık gibi risklere karşı koruma sağlayarak, evinizdeki değerli eşyalarınızı güvende tutmanın keyfini yaşayın.

Zorunlu Deprem Sigortası

Deprem, ülkemizde sıkça karşılaşılan doğal afetlerden biridir. Zorunlu Deprem Sigortası, konut sahiplerini deprem kaynaklı hasarlara karşı korur. Bu sigorta, evinizi ve eşyalarınızı olası deprem risklerine karşı güvence altına alarak sizi finansal belirsizlikten korur.

KONUT sigortası hakkında

Daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorunlara çözüm bulmak için bizi arayabilirsiniz. İyi ki demeniz için her zaman bir yol var.

Konut Sigortası Avantajları

Konut Sigortası, sadece temel riskleri değil, aynı zamanda ek teminatlarla genişleyen bir kapsam sunar. Bu teminatlar arasında hırsızlık, su baskını, cam kırılması gibi risklere karşı koruma bulunur. Ayrıca, poliçenize ekleyebileceğiniz ferdi kaza teminatları ile kişisel güvenliğinizi de güvence altına alabilirsiniz.

Ev ve eşyalarınızın değerini korumak, huzurlu bir yaşam sürmek için Konut Sigortası önemli bir adımdır. Uzman danışmanlarımızla iletişime geçin ve size özel bir poliçe ile evinizi güvence altına almanın huzurunu yaşayın. Güvende hissetmek, evinizin rahatlığının tadını çıkarmak sizin hakkınız!