Esra Aycıl Sigorta farkı ile

Trafik Sigortası’nda Tecrübesi Seninle

Trafik Sigortası, günlük hayatta karşılaşılabilecek kazalardan kaynaklanan maddi sorumlulukları karşılamak amacıyla tasarlanmış bir güvence sistemidir. Sigortalı aracın kazaen diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceği hasarları belirlenen limitler dahilinde güvence altına alır.

3. Şahıslara Verilecek Hasar Teminatı

Trafik Sigortası, sigortalı aracın bir kimsenin ölümü, yaralanması veya bir aracın zarara uğraması durumunda oluşacak maddi sorumluluğu belirlenen limitlerle teminat altına alır. Bu, olası kazaların finansal etkilerini en aza indirir ve huzurlu bir sürüş deneyimi sunar.

Teminat Genişletme Avantajı

Zorunlu Trafik Sigortası’nın sunduğu teminatları isteğe bağlı olarak genişletme imkânı, sürücülere ek bir güvenlik katmanı sunar. Ek ücret karşılığında, teminat limitlerini artırarak daha kapsamlı bir koruma sağlayabilir ve beklenmedik durumlarla başa çıkabilirsiniz.

Trafik sigortası hakkında

Daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorunlara çözüm bulmak için bizi arayabilirsiniz. İyi ki demeniz için her zaman bir yol var.

Çekici Hizmeti

Kazalarda veya arıza durumlarında, sigortalı aracınızla birlikte çekici hizmeti avantajıyla daha güvenli bir yolculuk sizleri bekliyor. Poliçe teminatları dahilinde sunulan çekici hizmeti, sürücülerin anında yardım alabilmesini ve güvenli bir şekilde varış noktasına ulaşmalarını sağlar.

Ferdi Kaza

Trafikte geçen kazalar sadece üçüncü şahısları değil, sizi de etkileyebilir. Ferdi kaza teminatı, ek ücret karşılığında sunulan bir seçenektir ve sürücüyü koruma altına alarak beklenmedik durumlar karşısında finansal güvence sağlar.