Aycil Sigorta Seyahat Sigortası

Sağlıklı Seyahat İçin Her Şey Bu Sigortada: 

Tıbbi Tedavi Hizmetleri

Aycil Sigorta Seyahat Sigortası, yurt dışında ortaya çıkabilecek hastalık ya da yaralanma durumlarında tıbbi tedavi ve ilaç masraflarını kapsayan geniş bir güvence sunar. Poliçe kapsamında, oluşan maddi yükleri en aza indirerek, 30.000 euro’ya kadar tıbbi tedavi hizmetlerinden faydalanma imkanı sağlar.

seyahat sigortası hakkında

Daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorunlara çözüm bulmak için bizi arayabilirsiniz. İyi ki demeniz için her zaman bir yol var.

İhtiyacın Olan Diğer Durumlar

Aycil Sigorta Seyahat Sigortası, yalnızca tıbbi durumları değil, aynı zamanda seyahat sürecinizde karşılaşabileceğiniz diğer acil durumları da düşünerek tasarlanmıştır. Ani hastalık ve yaralanmalarda sağlanan ambulans hizmetleri ile birlikte, tedavi sürecinizde, taburcu olduktan sonra nakil işlemleri gibi durumlar sigorta kapsamındadır. Acil mesaj iletişim hizmeti ile sevdiklerinize anında haber verme konusunda da destek alabilirsiniz.

Aycil Sigorta Seyahat Sigortası, seyahatinizin her anında güvenle yanınızda olup, sağlıklı bir seyahat deneyimi sunar. Uzman ekibimizle iletişime geçerek, sizin için en uygun seyahat sigortası poliçesini bulmak için adım atın. Sağlıklı ve huzurlu seyahatler dileriz!